Marek a rodina

Poděkování za vaši podporu během mých osmi let na radnici

Vážení Řečkovičáci a Mokrohoráci, vážení přátelé,

jako každý zodpovědný starosta se před volbami zamýšlím nad uplynulými čtyřmi lety svého působení v čele naší čtvrti a bilancuji. Naše městská část pro mne byla vždy na prvním místě. Od chvíle, kdy jsem od vás poprvé před osmi lety dostal důvěru jako starosta, jsem každodenně bojoval za její zájmy. Snažil jsem se ji rozvíjet a řešit aktuální i dlouhodobé problémy. Rád bych vás ubezpečil, že navzdory mnoha nelehkým situacím při rozhodování provázelo mou práci vždy čisté svědomí a za všech okolností jsem se pro naši čtvrť snažil udělat maximum.

Společně se nám podařilo posunout Řečkovice a Mokrou Horu o velký kus dopředu, na což jsem jako místní patriot nesmírně hrdý. Není pro mne větší cti než vás zastupovat navenek a reprezentovat celou naši městskou část.

K zaslání dopisu do vašich schránek mne přiměla touha vám poděkovat za dosavadní podporu při naší práci na radnici. Vaše dopisy, názory, kritiky a připomínky byly nesmírně důležité nejen pro mne, ale především pro další rozvoj naší městské části. Politika není jen o politickém programu, ale také o komunikaci, hledání řešení a dělání kompromisů.

Bilancování minulosti doprovází velká odpovědnost do budoucna. Jako starosta naší městské části jsem vždy přemýšlel dlouhodobě a neřešil problémy jen z krátkodobého pohledu. Pokud se mi podaří opět získat vaši podporu, chtěl bych v příštích letech nad rámec nových plánů dokončit mnoho již rozpracovaných projektů, které ze svého pohledu považuji pro Řečkovice a Mokrou Horu za zcela nezbytné. Opouštět rozjetou loď jednoduše nemám ve zvyku.

Na závěr bych vás chtěl požádat, abyste se na chvíli zastavili a podívali kolem sebe. Zkuste se prosím zamyslet a sami rozhodnout, zda jste byli s naší prací za minulé roky spokojeni. Pokud ano, podpořte prosím celý můj tým a dejte hlas kompletní kandidátce ČSSD v Řečkovicích a Mokré Hoře. Volbou celé naší strany získám ve volbách 23 hlasů, což je pro mne a můj tým ten vůbec nejsilnější nástroj pro prosazování Vašich zájmů. V případě, že byste na volebním lístku označili pouze mé jméno, v komunální matematice mi přibude hlas jediný.

Dobrou práci je možné dělat pouze s kvalitním týmem, který jsem vždy měl kolem sebe. Pro příští čtyři roky jsme opět připraveni přijmout plnou odpovědnost za vedení naší městské části. Ještě jednou Vám všem upřímně děkuji za dosavadní spolupráci a přeji Vám vše dobré.
 

Marek Viskot
Váš starosta